Program ballile kleit

Vastanduvad meie kooli elustiili ning näidata võluv oma noore kolledži üliõpilased ja ka pakkumise platvormi, et kolledži üliõpilased rääkida omavahel, meie College õpilased Liit otsustab programmeerida promenaad.

Meie otsustame prom neljandal tööpäeval aprill tulemusena selle aasta jooksul on temperatuur lihtsalt ei vähe ja ka naine saab kanda oma hingematvalt Tanssiaiset kleidid ilma kandvate jahe ilm. Me lahendada prom ümber õpilased? ¡¥ tegevus saalis, sest see on suur piisav, et sisaldada kogu üksikisikud.

promenaad kleidid

Enne promenaad, me proovida ka mõned reklaami trikk, mis võimaldab kõik õpilased teavad seda harjutust, et meie ballile saab atraktiivsust piisavalt inimesi täna tulla. Veebilehe, stendi ja bännerid saab kõik üritasid. Teiseks, me noppida palju tantsu rajad, mis sisaldavad Poker Face, mis võib olla kuulus superstaar Naine Gaga? ¡¥ s tune. Ühesõnaga, lugusid töid läbi promenaad peaks kindlasti olema kiire tempo, kena rütm samuti raske vallutada.

Samuti peaksime tõesti nõuda teatud üliõpilaste kaunistada koridoris. Punkte sarnane laenu mõned lauad ja toolid kõik olema lõpetatud enne promenaad.

Siis me kutsume mõned külastajad osaleda meie promenaad, näiteks õpetajad ja õpilased.

Ilmselt peremees ja perenaine on ka oluline tulemusena nad mängivad olulist rolli ajal kogu kõnniteed.

Muide, me peame teatama iga tüdrukud, kes soovib registreeruda meile, et nad peaksid oma spectacular promenaad riietus sellel päeval. Kleidid ei pea olema päris kõrge hinnaga, lihtsalt olla uhke ja kogu stiil, mis näitab teie individuaalse isikupära. Võib-olla on see päev, mõned võite rahuldada oma härra parim, nii lihtsalt ilusti valmis ja rõõmu meie promenaad.

Loodan algatusi meie kõigi, promenaad saab suur edu.
Il n'y a pas de commentaire sur cette page. [Afficher commentaires/formulaire]